Nehtové špony

Nalepovací nehtové špony

Aktivní nalepovací špony podofix® a podostripe lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučují tyto systémy k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace těchto systémů je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu. Oba systémy nemá vliv na každodenní život klienta. 

Oblasti použití

Aktivní nalepovací špony podofix® a podostripe jsou inovativním způsobem pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada klientů, pedikérů a podologů. Pomocí těchto jednodušších metod se mohou klienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

Způsob použití 

Aktivní nalepovací špony podofix® a podostripe lze použít pro většinu případů deformovaných a zarostlých nehtů. Doporučují se pro ošetření hypergranulace a kuřích ok v záhybu nehtů. Metoda podofix a podostrpe je jednoduchý a účinný způsob, jak obnovit správný růst nehtu tak, aby se zabránilo opakovanému zarůstání. I zde platí, že aplikovat tyto metody by měl zkušený a proškolený pedikér nebo podolog.

Je velmi důležité, aby pedikér nejen vybral správný typ špony, ale i jí umístil na nejlepší vhodné místo a zároveň dodržel technologický postup. 

Aktivní nalepovací špony podofix® a podostripe se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit klientovo nepohodlí. Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony klienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity. 

Rozdíly ve srovnání s dalšími lepícími šponami je v tom, že špony podofix a podostripe jsou přizpůsobeny pro všechny tvary nehtů, aplikace trvá několik málo minut.

! DEJTE SBOHEM ZAROSTLÝM NEHTŮM !