Systém podofix

Nalepovací nehtové špony

Aktivní nalepovací špony podofix® lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tohoto systému je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu. Podofix je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život klienta. 

Oblasti použití

Aktivní nalepovací špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů.Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada klientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou klienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku této metodyje velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

Způsob používání

Aktivní nalepovací špony podofix® lze použít pro většinu případů deformovaných a zarostlých nehtů. Doporučují se pro ošetření hypergranulace a kuřích ok v záhybu nehtů. Podofix špony mohou být použity jako příprava na ošetření 3TO nebo COMBIped šponou, pokud je však na nehtu dostatečný prostor pro zasunutí malého háčku pod okraj nehtu. Metoda podofix je jednoduchý a účinný způsob, jak obnovit správný růst nehtu tak, aby se zabránilo opakovanému zarůstání. I zde platí, že aplikovat tuto metodu by měl zkušený a proškolený pedikér nebo podolog.
Je velmi důležité, aby pedikér nejen vybral správný typ špony, ale i jí umístil na nejlepší vhodné místo a zároveň dodržel technologický postup. 

Aktivní nalepovací špony podofix® se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit klientovo nepohodlí. Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony klienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity.

Rozdíly ve srovnání s dalšími lepícími šponami je v tom, že špony podofix jsou přizpůsobeny pro všechny tvary nehtů, aplikace trvá několik málo minut a hlavní rozdíl je v i integrovaném drátku, kterým nastavíte požadované napětí nehtu, a tím zvyšujete maximální účinnost špony na nehet.

Podofix aktivní nalepovací špona se skládá z elastické plastové podložky, která se nalepí na nehet a integrovaný aktivační drátek, který po utažení způsobuje požadované napětí. Po přilepení podložky a zatočení drátku se utažené drátkové očko odstřihne a umístí do dutiny v plastové podložce, kde se následně překryje speciálním gelem.


! DEJTE SBOHEM ZAROSTLÝM NEHTŮM !