Manikúra Cuccio

CUCCIO Naturalé je unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento komplexní systém péče o ruce byl vyvinutý v Toskánském regionu slunné Itálie a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu.

Ošetřit ruce si můžete dát, i když máte umělé nehty, starostlivost si zaslouží ne jenom nehty, ale také ruce.

Šumivá lázeň doplní hydrataci pokožce rukou, dokonale pleť změkčí a uvolní a také pomáhá vybělit nehty. Lázeň působí antibakteriálně a antisepticky.

Změkčení a odstranění kutikuly - Jablečný odstraňovač kutikuly slouží ke změkčení kůžiček v okolí nehtů. Základem je komplex jablečných alfa hydroxy kyselin, které také pomáhají odstranit odumřelé buňky kutikul. Zároveň obsahuje i hydratační rostlinné látky, zaručující dostatečné zvlhčení a elasticitu kutikul.

Aplikace Sicilské bělící pasty - je rychlou a snadnou cestou k vybělení nehtových plotének a okolí. Odstraňuje zabarvení od tmavých a červených laků, zažloutnutí způsobené ovoce nebo nikotinem. Díky obsahu mikro - krystalků, čajovníkového oleje a přírodních antiseptických látek docílíme maximálního bělícího efektu.

Úprava tvaru nehtů - pilování, leštění popř. lakování

Peeling - díky mikročástečkám z nadrcených jojobových jader a výtažků ze třtinového cukru velmi jemně odstraní odumřelé buňky pokožky rukou

Masáž kutikuly - Revitalizační olej na kutikuly je komplex přírodních olejů zaměřený na výživu a hydrataci nehtů a jeho okolí. Unikátní směs olejů ze světlice barvířské, hroznového vína a sezamu s výtažky z pšeničných klíčků, panthenolem, kalciem a vitamíny přináší regenerační a ozdravující účinek                                               přímo do kořene nehtu, nehtových kůžiček i celých nehtů.

Masáž - jemná emulze s nemastnou texturou zanechává pleť hedvábně jemnou a vláčnou po dlouhou dobu. Díky postupnému uvolňování působí účinné látky až 24 hodin, a tím zajišťují pleti přirozenou rehydrataci, výživu a jas.